SMDRS1045-100N
Extended
Manufacturer
SXN(Shun Xiang Nuo Elec)
MFR.Part #
SMDRS1045-100N
JLCPCB Part #
C163607
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
10uH 2.5A 36mΩ 3A Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS