SLF1045T-101M-N
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
SLF1045T-101M-N
JLCPCB Part #
C329818
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
100uH 1A 1A 200mΩ ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS