SLF10165T-220M2R43PF
MFR.Part #
SLF10165T-220M2R43PF
JLCPCB Part #
C91524
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
2.4A 2.7A 22uH 53.8mΩ ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS