SLF10145T-680M1R2-PF
MFR.Part #
SLF10145T-680M1R2-PF
JLCPCB Part #
C72784
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
1.2A 1.2A 140mΩ 68uH ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS