SLF10145T-221MR65-PF
MFR.Part #
SLF10145T-221MR65-PF
JLCPCB Part #
C122813
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
220uH 564mΩ 650mA 650mA ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS