5.0SMDJ64CA
Extended
Manufacturer
SINO-IC
MFR.Part #
5.0SMDJ64CA
JLCPCB Part #
C417337
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 103V 48.5A 5kW@10/1000us 5uA 64V 71.1V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS