SIF20N50C
MFR.Part #
SIF20N50C
JLCPCB Part #
C3446152
Package
TO-220FP-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 2.65nF@25V 20A 230mΩ@10V,10A 38pF@25V 3V 46nC@10V 500V 65W TO-220FP-3 MOSFETs ROHS