SIF18N65F
MFR.Part #
SIF18N65F
JLCPCB Part #
C3446139
Package
TO-220FP-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 18A 2.49nF@25V 21pF@25V 225W 390mΩ@10V,9A 3V 51.8nC@10V 650V TO-220FP-3 MOSFETs ROHS