SIF15N50C
MFR.Part #
SIF15N50C
JLCPCB Part #
C5875494
Package
TO-220F
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 15A 2.1nF 26pF 2V 450mΩ@10V 500V 50W 60nC@10V TO-220F MOSFETs ROHS