SIF13N50F
Extended
Manufacturer
SI
MFR.Part #
SIF13N50F
JLCPCB Part #
C3446172
Package
TO-220FP-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.65nF 136pF 13A 170W 21pF 36.7nC@10V 4V@250uA 500V 550mΩ@10V N-Channel TO-220FP-3 MOSFETs ROHS