SIF10N65F
MFR.Part #
SIF10N65F
JLCPCB Part #
C3446161
Package
TO-220FP-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.7nF 10A 2V 650V 700mΩ@10V,5A 8pF TO-220FP-3 MOSFETs ROHS