SIF10N65E
MFR.Part #
SIF10N65E
JLCPCB Part #
C3446169
Package
TO-220FP-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.5nF 10A 120pF 12pF 1Ω@10V 45nC 4V@250uA 50W 650V N-Channel TO-220FP-3 MOSFETs ROHS