SIF10N50F
Extended
Manufacturer
SI
MFR.Part #
SIF10N50F
JLCPCB Part #
C3446167
Package
TO-220FP-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.65nF 10A 4V@250uA 500V 700mΩ@10V 7pF N-Channel TO-220FP-3 MOSFETs ROHS