SH-JN2.54-2-9P-W
MFR.Part #
SH-JN2.54-2-9P-W
JLCPCB Part #
C41417410
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1kV 2 2.54mm 2x9P 3A 9 Black Brass Gold IDC Header Right Angle Push-Pull,P=2.54mm IDC Connectors ROHS