SH-JN2.54-2-10P-Z
MFR.Part #
SH-JN2.54-2-10P-Z
JLCPCB Part #
C41417419
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 10 1kV 2 2.54mm 2x10P 3A Black Brass Gold IDC Header Through Hole Plugin,P=2.54mm IDC Connectors ROHS