SH-JN2.54-2-10P-W
Extended
Manufacturer
SHOU HAN
MFR.Part #
SH-JN2.54-2-10P-W
JLCPCB Part #
C41417411
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 10 1kV 2 2.54mm 2x10P 3A Black Brass Gold IDC Header Right Angle Push-Pull,P=2.54mm IDC Connectors ROHS