CYA0650-1.5UH
MFR.Part #
CYA0650-1.5UH
JLCPCB Part #
C5189751
Package
SMD,7.2x6.6mm
Description
1.5uH 10A 12.5A 7mΩ ±20% SMD,7.2x6.6mm Inductors (SMD) ROHS