2.54-2PWTDK
Extended
Manufacturer
SHOU HAN
MFR.Part #
2.54-2PWTDK
JLCPCB Part #
C3008572
Package
SMD,P=2.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1x2P 2 2.5mm 250V 2P 3A Beige Brass LCP Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 XHB SMD,P=2.5mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS