DCH471K26Y5PP6JL5A0
MFR.Part #
DCH471K26Y5PP6JL5A0
JLCPCB Part #
C2896511
Package
Plugin,P=5mm
Description
2kV 470pF 4mm 5mm 6.8mm Y5P ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS