WF12505-02200
Extended
Manufacturer
SHENZHEN ATOM TECH
MFR.Part #
WF12505-02200
JLCPCB Part #
C479983
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 1A 1x5P 4.2mm 5 5P Beige Copper alloy Surface Mount,Vertical UL94V-0 SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS