WF12504-03200
Extended
Manufacturer
SHENZHEN ATOM TECH
MFR.Part #
WF12504-03200
JLCPCB Part #
C496153
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 1.85mm 1A 1x4P 4 4P Beige Copper alloy Surface Mount, Right Angle UL94V-0 SMD,P=1.25mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS