SFI0603EH060-0R20P
Extended
Manufacturer
SFI
MFR.Part #
SFI0603EH060-0R20P
JLCPCB Part #
C529033
Package
0603
Description
-50℃~+85℃ 0.2pF 1 30V 50nA 6V ESD IEC 61000-4-2 0603 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS