SFE055N100C3
Extended
Manufacturer
SCILICON ELECTRIC
MFR.Part #
SFE055N100C3
JLCPCB Part #
C49257111
Package
DFN-8(5x6)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100V 26pF 3V 4.015nF 4.6mΩ@10V 457pF 58nC@10V 89W 95A DFN-8(5x6) MOSFETs ROHS