SCT1032T1A250V
Extended
Manufacturer
SETsafe | SETfuse
MFR.Part #
SCT1032T1A250V
JLCPCB Part #
C19712559
Package
SMD,10.3x3.3mm
Description
-55°C-125°C 100A@250VAC,1000A@125V 1A 250V/125V SCT1032 Slow Break SMD,10.3x3.3mm Fuse/Current Protector ROHS