SMDJ26CA
Extended
Manufacturer
SEMIWARE
MFR.Part #
SMDJ26CA
JLCPCB Part #
C696639
Package
DO-214AB
Description
-55℃~+150℃ 26V 28.9V 2uA 3kW@10/1000us 42.1V 71.3A Bidirectional TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS