SB250-110
Extended
Manufacturer
SEMBO
MFR.Part #
SB250-110
JLCPCB Part #
C782713
Package
Plugin
Description
110mA 12Ω 1W 250V 3A 9Ω 插件 Resettable Fuses ROHS