1.5KE24CA
Extended
Manufacturer
SEMBO
MFR.Part #
1.5KE24CA
JLCPCB Part #
C2686104
Package
DO-201AE
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 1uA 20.5V 22.8V 33.2V 45.8A Bidirectional TVS DO-201AE ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS