SED10070GG
Extended
- Manufacturer
- SINO-IC
- MFR.Part #
- SED10070GG
- JLCPCB Part #
- C396083
- Package
- DFN-8(5x6)
- Description
- -55℃~+150℃ 1 N-channel 100V 170W 240pF 320pF 4.4nF 4V 70A 9.8mΩ@10V 96nC@10V N-Channel DFN-8(5x6) MOSFETs ROHS