SD18OB261-060
Extended
Manufacturer
Goertek
MFR.Part #
SD18OB261-060
JLCPCB Part #
C2895290
Package
SMD-5P,3.5x2.7mm
Description
-26dB -40℃~+100℃ 0.98mm 1.8V 2.65mm 3.5mm 390uA~500uA 65dB Omnidirectional Omnidirectional pickup SMD-5P,3.5x2.7mm MEMS Microphones ROHS