SD15U100SL
Extended
Manufacturer
LGE
MFR.Part #
SD15U100SL
JLCPCB Part #
C2903880
Package
TO-277
Description
100V 120uA@100V 15A 220A 600mV@10A Independent TO-277 Schottky Diodes ROHS