SD12U120SL
Extended
Manufacturer
LGE
MFR.Part #
SD12U120SL
JLCPCB Part #
C3010122
Package
TO-277
Description
-55℃~+150℃ 120V 12A 200A 50uA@120V 740mV@12A Independent TO-277 Schottky Diodes ROHS