SD10U100SL
Extended
Manufacturer
LGE
MFR.Part #
SD10U100SL
JLCPCB Part #
C2903879
Package
TO-277
Description
100V 10A 200A 200uA@100V 570mV@10A Independent TO-277 Schottky Diodes ROHS