SMDJ33CA
Extended
Manufacturer
SCME
MFR.Part #
SMDJ33CA
JLCPCB Part #
C7528553
Package
DO-214AB
Description
-55℃~+150℃ 1 2uA 33V 3kW 53.3V 56.3A Bidirectional TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS