SMDJ28CA
Extended
Manufacturer
SCME
MFR.Part #
SMDJ28CA
JLCPCB Part #
C7528410
Package
DO-214AB
Description
-55℃~+150℃ 1 28V 2uA 3kW 45.4V 66.1A Bidirectional TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS