SMCJ70CA
Extended
Manufacturer
SCME
MFR.Part #
SMCJ70CA
JLCPCB Part #
C5307563
Package
DO-214AB
Description
-55℃~+150℃ 1 1.5kW 113V 13.3A 1uA 70V 77.8V Bidirectional TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS