5.0SMDJ78CA
Extended
Manufacturer
SCME
MFR.Part #
5.0SMDJ78CA
JLCPCB Part #
C7494665
Package
DO-214AB
Description
-55℃~+150℃ 1 162.8V 39.7A@8/20us 5kW@10/1000us 5uA 78V 86.7V Bidirectional TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS