5.0SMDJ30CA
Extended
Manufacturer
SCME
MFR.Part #
5.0SMDJ30CA
JLCPCB Part #
C5307538
Package
DO-214AB
Description
-55℃~+150℃ 1 103A 30V 33.3V 5kW 5uA 62.5V Bidirectional TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS