5.0SMDJ170CA
Extended
Manufacturer
SCME
MFR.Part #
5.0SMDJ170CA
JLCPCB Part #
C7528414
Package
DO-214AB
Description
-55℃~+150℃ 1 170V 18.2A 5kW 5uA Bidirectional TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS