5.0SMDJ12CA
Extended
Manufacturer
SCME
MFR.Part #
5.0SMDJ12CA
JLCPCB Part #
C7528413
Package
DO-214AB
Description
-55℃~+150℃ 1 12V 252A 5kW 800uA Bidirectional TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS