5.0SMDJ120CA
Extended
Manufacturer
SCME
MFR.Part #
5.0SMDJ120CA
JLCPCB Part #
C7528411
Package
DO-214AB
Description
-55℃~+150℃ 1 120V 147V 249.4V 26A 5kW 5uA Bidirectional TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS