1.5KE62CA
Extended
Manufacturer
SCME
MFR.Part #
1.5KE62CA
JLCPCB Part #
C5307523
Package
DO-201
Description
-55℃~+150℃ 1 1.5kW 17.9A 1uA 53V 58.9V 85V Bidirectional TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS