1.5KE16CA
Extended
Manufacturer
SCME
MFR.Part #
1.5KE16CA
JLCPCB Part #
C5307521
Package
DO-201
Description
-55℃~+150℃ 1 1.5kW@10/1000us 13V 16.8V 1uA 22.5V 67.6A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS