SBYV28-200-E3/73
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SBYV28-200-E3/73
JLCPCB Part #
C241917
Package
DO-201AD
Description
-55℃~+150℃ 1.1V@3.5A 200V 20ns 3.5A 5uA@200V 90A DO-201AD Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS