SB10200L-MS
Extended
Manufacturer
MSKSEMI
MFR.Part #
SB10200L-MS
JLCPCB Part #
C47021051
Package
TO-277
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 10A 200V 250A 750mV@10A TO-277 Schottky Diodes ROHS