SB10100L
Extended
Manufacturer
GOODWORK
MFR.Part #
SB10100L
JLCPCB Part #
C908748
Package
TO-277
Description
100V 100uA@100V 10A 150A 700mV@10A Independent TO-277 Schottky Diodes ROHS