SB10100L
Extended
Manufacturer
TWGMC
MFR.Part #
SB10100L
JLCPCB Part #
C5240369
Package
TO-277
Description
-55℃~+150℃ 100V 10A 300uA 750mV@10A Independent TO-277 Schottky Diodes ROHS