SB10100L
Extended
Manufacturer
MDD(Microdiode Semiconductor)
MFR.Part #
SB10100L
JLCPCB Part #
C113946
Package
TO-277
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100V 10A 150A 300uA@100V 850mV@10A TO-277 Schottky Diodes ROHS