S1206-S-1.5A
MFR.Part #
S1206-S-1.5A
JLCPCB Part #
C553929
Description
-55℃~+125℃ 0.4137 1.5A 1.6mm 3.2mm 32V 50A Surface Mount Fuse 1206 Disposable fuses ROHS