SY2512CFR00075
Extended
Manufacturer
SANYEAR
MFR.Part #
SY2512CFR00075
JLCPCB Part #
C696409
Package
2512
Description
0.75mΩ 3W ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS