S15OB381-050
Extended
Manufacturer
Goertek
MFR.Part #
S15OB381-050
JLCPCB Part #
C2835888
Package
SMD-3P,2.8x1.9mm
Description
-38dB -40℃~+100℃ 0.9mm 1.5V~3.6V 1.85mm 150uA 2.75mm 400Ω 62dB Omnidirectional SMD-3P,2.8x1.9mm MEMS Microphones ROHS